Baner

Gramatyka obrazkowa dla każdego

Czy łatwo Wam opanować język angielski? Każdy z Was na pewno powie, że tak. Na pewno jest to o wiele łatwiejszy język niż hiszpański, czy też niemiecki. Tym bardziej, że angielski jest najczęściej spotykanym językiem. Tak, to trzeba przyznać. Łatwo można się nauczyć tego języka, ale na pewno nie  stopniu zaawansowanym. Sam jestem tego przykładem, ponieważ aby móc dobrze funkcjonować na Wyspach Brytyjskich musiałem opanować zaawansowane słownictwo.


 Może się zdziwicie, ale pomogła mi w tym angielska gramatyka obrazkowa. Nie śmiejcie się, że obrazki są tylko dla Maluchów, które stawiają swoje pierwsze kroki w tym języku. Oczywiście dzieciaki również mogą z tego skorzystać, jednak dorośli też. Dzięki takim obrazkom, a są one najróżniejsze można poznać wiele bardzo ciekawych słówek, które przydają nam się w życiu codziennym na angielskiej ziemi. Człowiek ma taką zdolność w sobie zapisaną, że lepiej do niego przemawiają obrazki niż słowa pisane w książkach. Dlatego nauka z takimi rzeczami lepiej mu wychodzi.


 Angielska gramatyka obrazkowa (https://rewolucja.co.uk/9788377158814/angielska-gramatyka-obrazkowa-pons) to kilkanaście, kilkadziesiąt (zależne od wydawnictwa jest ilość) obrazków, gdzie macie przedstawione same zwierzęta, owoce, warzywa, budynki, członków rodziny, elementy ubrań, rzeczy do kupienia w sklepie oraz wiele innych rzeczy. Oczywiście są różne poziomy zaawansowania. Im lepiej Wam później, tym warto próbować kolejnych kart, dzięki czemu opanujecie ten język w stopniu zaawansowanym, tak jak ja to zrobiłem, a to Wam ułatwi bardzo wiele rzeczy w życiu.

Tags: